Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW


Дорогі друзі! Напевно всі ви добре знайомі з наборами для вишивки по дереву від компанії «Волшебная Страна»! Такі набори ми обов'язково комплектуємо схемами, бісером і при необхідності іншими матеріалами. Завдяки цьому з ними дуже комфортно працювати, адже практично все заздалегідь продумано виробником. Однак є і зворотня сторона медалі: наша всебічна турбота про вас, шановні покупці, не залишає простору для ваших власних ідей і творчих задумів.

Ми вирішили дещо виправити ситуацію, що склалася і розробити товар, який дозволив би вам більшою мірою реалізувати свій творчий потенціал. Таким товаром стали чудові дерев'яні заготовки для вишивки, про які ми зараз з радістю вам розповімо!

Отже, пропонуємо почати з упаковки. І вона, повірте, варта найпильнішої вашої уваги! Адже ми доклали всіх зусиль для того, щоб вона вийшла особливо святковой! Завдяки цьому ви зможете використовувати наші заготiвки як красивий і неймовірно милий подарунок (якщо, звичайно, зможете розлучитися з ними) для близької вам людини.

Фото - 1  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Однак, крім неймовiрного зовнішнього вигляду, упаковка набору також володіє серйозними «позашляховими» якостями, що дозволить захистити її вміст від небажаних ушкоджень при транспортуванні.

Фото - 2  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Але давайте нарешті відкриємо коробку і подивимося, які скарби вона приховує від нашого цікавого погляду. А скарбів, треба сказати, чимало! Цілих 20 тематичних заготiвок, затишно закутаних у натуральну дерев'яну стружку!

До речі, о стружці. Вона не тільки захищає заготiвки від усіляких потрясінь, але і служить додатковим декоративним елементом, що надає набору ще більш привабливий вигляд. Створюється враження, що це не коробка з заготовками, а тепле пташине гніздечко, в яке господарі склали безліч милих дрібничок!

Фото - 3  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Ну а тепер давайте перейдемо до найголовнішого і найцікавішого! У коробці ви знайдете заготiвки для вишивки по дереву 10 видів. Всього в набор входить 20 заготiвок по 2 кожного виду.

Фото - 4  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Всі наші набори присвячені якій-небудь темі. Наприклад, зараз ми з вами вивчаємо набор «Солодкий світ», і це значить, що він доверху наповнений пончиками, цукерками, тістечками і льодяниками найрізноманітніших видів, розмірів і форм!

Фото - 5  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Наші заготiвки призначені для вишивання як бісером, так і нитками. При цьому вибір кольорів і складання схем для вишивки залежить тільки від вашої фантазії і рукодільного досвіду!

Єдине, що ми дозволили собі зробити за вас, - це фігурні задники з фетру, які ідеально повторюють контури заготiвок і допоможуть вам акуратно закрити виворітну сторону готового виробу. Їх ви також знайдете в нашій воістину бездонної коробці.

Фото - 6  Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Готові роботи ви зможете використовувати як брелоки, ялинкові прикраси, брошки і кулони, магнітики на холодильник або, наприклад, іграшки для ляльок! В принципі, їх можна навіть запускати в космос, якщо у вас вийде домовитися про це з будь-яким з космічних агентств!

 

Ну а компанія «Волшебная Страна» дякує вам за увагу і бажає приємної творчості!