Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE


Шановні друзі!

Компанія "Волшебная Страна" з радістю представляє вашій увазі чудові святкові набори - "Ялинкову іграшку для вишивання бісером" FLE! Цей виріб має зацікавити справжніх шанувальників рукоділля, адже для отримання готового результату потрібно не тільки вишити запропоновану в наборі схему, але і склеїти і розфарбувати рамку. Втім, давайте не будемо забігати вперед, а детально ознайомимося з вмістом набору і його характеристиками. Компанія "Волшебная Страна" завжди дбає про те, щоб наші товари виглядали привабливо як до, так і після розпакування. Саме тому набір "Ялинкова іграшка для вишивання бісером" FLE упакований в охайну поліетиленову упаковку, яка перетворить наш набір в чудовий святковий подарунок!

 

Фото - 1  Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

 

На зворотному боці упаковки ви знайдете детальні рекомендації від компанії "Волшебная Страна" по роботі з набором, а також докладну інформацію про вміст і комплектацію.

 

Фото - 2  Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

 

Всередині упаковки ви знайдете фігурну рамку, виконану з високоякісної фанери і яка складається з двох частин. На кожній з них закріплене полотно з натурального бавовняного полотна з нанесеною схемою для вишивки бісером. Також в комплект набору входить чеський бісер PRECIOSA, розсортований за кольорами, два фетрових задника, нитки і голки.

 

УВАГА! КЛЕЙ, ФАРБИ ТА ПЕНЗЛИК У КОМПЛЕКТАЦІЮ НАБОРУ НЕ ВХОДЯТЬ!

 

Фото - 3  Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

 

Коли вишивка буде виконана, ви можете склеїти дві рамки між собою, наприклад, за допомогою клею для дерева або звичайного ПВА, або наклеїти на зворотню сторону кожної заготівки фетровий задник і використовувати окремо.

 

 

Для повної готовності її залишиться тільки розфарбувати!

 

Фото - 5  Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

 

Якщо ви тільки починаєте свій творчий шлях і вперше збираєтеся зайнятися вишивкою бісером, то наші набори "Ялинкова іграшка для вишивання бісером" FLE зможуть стати для вас прекрасним навчальним матеріалом, адже невеликі схеми, запропоновані в цих наборах, здатен здолати навіть новачок.
А щоб ви відчували себе впевненіше і швидше освоїли благородне мистецтво вишивки бісером, ми пропонуємо вам ознайомитися з детальною інструкцією, яку ви також знайдете в упаковці.

 

Фото - 6  Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

 

Ми від душі сподіваємося, що робота з нашими наборами "Ялинкова іграшка для вишивання бісером" FLE доставить вам тільки радість і творче задоволення, адже саме для цього вони і були створені!