Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS


Шановні покупці!

Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо незважаючи на брак часу ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Набір «Схема для вишивання бісером» FLS містить в собі схему, надруковану на натуральному бавовняному полотні і натягнуту на дерев'яний підрамник; рекомендації по підбору кольорів бісеру; інструкцію з вишивки бісером; кріплення на стіну. Нижче ми докладно розглянемо вміст набору. Перш за все, ми докладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не тільки всередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

 

Фото - 1  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

 

Вміст набору надійно захищен від фізичних ушкоджень м'якою прокладкою зі вспіненого поліетилену. Навіть якщо ви випадково впустили набір, не хвилюйтеся - швидше за все, з ним все гаразд. Крім того, такий захист виключає пошкодження товару при транспортуванні.

 

Фото - 2  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS
Фото - 3  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

 

Робота виконується на натуральному бавовняному полотні, яке з точністю передає всі елементи картини і яскравість фарб. Друк виконано екологічно безпечними чорнилами на водяній основі. Чорнила не мають запаху, не містять токсичних компонентів і не викликають алергічних реакцій. При друці такими чорнилами кольори на картині виходять особливо яскраво і насичено, а спеціальне покриття надійно захищає від зовнішніх впливів.

 

Фото - 4  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

 

Відмінна риса наших наборів — галерейна натяжка полотна на підрамник. Ви напевно оціните всі достоїнства даної конструкції. По-перше, підрамник з натурального дерева забезпечує необхідне натягнення полотна і тим самим виключає необхідність у використанні п'ялець. По-друге, полотно закріплюється на задній стінці підрамника, завдяки чому надруковане зображення продовжується на бічні стінки підрамника. Така натяжка називається галерейною і надає вашій роботі унікальний об'ємний вигляд! По-третє, ви можете не використовувати в оформленні роботи багетну рамку і залишити роботу просто на підрамнику. Завдяки галерейній натяжці полотна виріб не лише не програє, але буде виглядати оригінальніше і стильніше.

 

Фото - 5  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

 

В упаковці ви знайдете наші рекомендації по підбору бісеру для роботи із запропонованою схемою. Крім того, для новачків, які тільки починають вишивати бісером, ми комплектуємо набір докладною інструкцією по вишивці, яка дозволить їм зробити перші кроки до дійсної майстерності!

 

Фото - 6  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS
Фото - 7  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

 

Нехай ваша робота радує вас і ваших близьких кожен день!

Наш набір укомплектований кріпленнями на стіну, яке дозволить вам легко і просто прикрасити ваше житло власними творіннями!

 

Фото - 8  Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS