Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB


Так само, як існує великий круговорот життя, в світі є зовсім інший круговорот - рукодільний. Адже для створення якісних і унікальних робіт майстрині потрібні якісні та унікальні аксесуари, а для того щоб ці аксесуари були справді унікальними, майстрині потрібно створити їх власноруч. Можливо, ця теорія кілька громіздка, але, погодьтеся, цілком справедлива.

Але до чого це ми? А до того, що спеціально для тих рукодільниць, які хочуть володіти якісними і оригінальними аксесуарами, ми розробили набори зі створення чудових органайзерів з кришкою під вишивку бісером!

Але давайте не поспішаючи розберемося, що ж із себе представляють наші набори і як вони укомплектовані.

 

Отже, традиційно почнемо з упаковки. А вона варта того, щоб звернути на неї вашу увагу. Адже коробка, в яку заховано майбутній органайзер, зроблена з міцного картону і може захистити набір практично від будь-яких зовнішніх впливів. Правда не від усіх - удар метеорита ця коробка навряд чи витримає :) Завдяки яскравому сучасному дизайну набір не вимагає додаткової упаковки, якщо ви збираєтеся придбати його як подарунок для близької людини.

Фото - 1  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

 

Всі компоненти набору додатково упаковані в зіп-пакет, який самовіддано захищає своїх підопічних від примх транспортування.

Але припустимо, що ми вже звільнили набір з обіймів коробки і поліетиленового пакета і зайнялися вивченням його вмісту. А вивчати ми будемо ось що:

✔ органайзер для бісеру з фанери;

✔ перфоровану кришку під вишивку бісером;

✔ бісер «PRECIOSA» (з запасом 10%);

✔ нитку і 2 голки для вишивання бісером;

✔ інструкцію з вишивання бісером;

✔ надруковану на папері схему для вишивання із зазначенням кольорів і кількості бісеру, використовуваного в наборі;

✔ і декоративну нитку для зшивання кришки.

Фото - 2  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

 

Скромничати не будемо, комплект багатий і вичерпний! Адже в наборі ви знайдете абсолютно все для створення унікального органайзера з кришкою, вишитій бісером!

Особливий інтерес для нас, звичайно ж, представляють заготівки, з яких ми будемо робити ту саму кришку. Їх дві: на одній ми будемо вишивати, а другий закриємо виворіт нашої вишивки. Між собою ці заготівки зшиваються за допомогою декоративної нитки швом «уперед голку».

Фото - 3  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

 

Але перед тим як зшити дві половинки нашої шедевральною кришки, нам необхідно виконати вишивку бісером. Для цього в наборі присутній якісний чеський бісер PRECIOSA з запасом 10%, нитки для вишивки бісером і дві голки (одна довше, інша коротше).

Фото - 4  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

 

Весь бісер розкладений по окремих пакетиках і пронумерований. Ми сподіваємося, що у перфекціоністів зараз радісно защемило в грудях :)

Фото - 5  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

 

А щоб процес вишивки був без зайвих турбот у початківців майстринь, ми забезпечили набір не тільки схемою, але і рекомендаціями по вишивці бісером.

Фото - 6  Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

Як вже було сказано вище, після того як робота над кришкою буде завершена, нам залишається тільки акуратно зшити дві заготівки, і на цьому процес створення органайзера буде завершений! Користуйтеся із задоволенням!

З любов'ю,

Ваша «Волшебная Страна»!