Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD


           Шановні покупці

Компанія «Волшебная страна» рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Магніт для вишивання бісером з фігурною рамкою» FLD. Відмінною особливістю даного виробу є наявність у ньому фігурної рамки з високоякісної фанери, яка несе не лише функціональне, але і смислове навантаження, оскільки її форма підкреслює основну ідею вашої роботи. Крім того, наш набір дозволить вам присвятити час одразу двом улюбленим захопленням. Адже для створення готової роботи вам необхідно буде розфарбувати фігурну рамку, що, звичайно ж, подарує вам немало приємних хвилин і додатковий простір для творчості. Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

 

Фото - 1 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

 

Для тих, хто вперше зважився спробувати сили у вишивці бісером, ми комплектуємо кожен наш виріб детальною інструкцією, яка дозволить новачкам швидко освоїти основи майстерності і негайно приступити до роботи. Крім того, в упаковці ви знайдете детальну інформацію про бісер, який буде використаний при створенні вишивки.

 

Фото - 2 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD
Фото - 3 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

 

Ззаду робота надійно закривається кришечкою, на яку кріпиться магніт, що також знаходиться в упаковці. Магніт — це ще одна приємна складова даного набору. Адже саме завдяки йому ваш холодильник стане найвеселішим місцем у будинку. Хоча вам абсолютно необов'язково обмежуватися холодильником і навіть будинком. Тепер ви можете кріпити свої роботи на всі металеві поверхні довкола, наприклад, на машину або, наприклад, велосипед!

 

Фото - 4 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD
Фото - 5 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

 

Наш набір укомплектований всім необхідним для створення готової роботи. В упаковці ви знайдете: натуральне бавовняне полотно, надійно закріплене у фігурній рамці; високоякісний бісер чеського виробника PRECIOSA; нитку і голку для вишивки і, звичайно ж, магніт, який дозволить міцно закріпити вашу роботу на будь-якій металевій поверхні.

Просимо звернути увагу на те, що набір не комплектується фарбами і пензликом!

 

Фото - 6 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

 

Для початківців, лише починаючих вишивати бісером, ми комплектуємо набір детальною інструкцією по вишивці, яка дозволить їм зробити перші кроки до майстерності! Там же ви знайдете всю необхідну інформацію про бісер, який використовується в роботі, а також рекомендації по розфарбуванню фігурної рамки.

 

Фото - 7 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

 

Ми сподіваємося, що наша новинка прийде вам до смаку і подарує немало радості від часу, проведеного за улюбленим заняттям. Крім того, ми впевнені, що готова робота, виконана вами, стане чудовою прикрасою будинку і оригінальним подарунком вашому другу!

 

З повагою,

Ваша, "Волшебная Страна"!