Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
Приєднуйся до нас:

Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA


Шановні покупці!

Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо не дивлячись на брак часу ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Нижче ми розглянемо вміст набору «Магніт для вишивання бісером» FLA. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.          

 

Фото - 1 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA
Фото - 2 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

 

В упаковці ви знайдете наші рекомендації по підбору бісеру для роботи із запропонованою схемою. Крім того, для новачків, лише початкуючих вишивати бісером, ми комплектуємо набір детальною інструкцією по вишивці, яка дозволить їм зробити перші кроки до дійсної майстерності!

 

Фото - 3 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

 

Відмінна риса наших наборів — галерейна натяжка полотна на підрамник. Ви напевно оціните всі достоїнства даної конструкції. По-перше, підрамник з дерева забезпечує необхідне натягнення полотна і тим самим виключає необхідність використання п'ялець. По-друге, полотно закріплюється на задній стінці підрамника, завдяки чому надруковане зображення продовжується на бічні стінки підрамника. Така натяжка  називається галерейною і надає вашій роботі унікальний об'ємний вигляд! Ззаду підрамник закривається спеціальною пластинкою, на яку після закінчення роботи ви можете приклеїти магніт для кріплення вашого шедевра на холодильник.

 

Фото - 4 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

 

В комплект набору "Магніт для вішивання бісером" FLA входить магніт, за допомогою якого ви зможете прикріпити готову роботу на холодильник або будь-яку іншу металеву поверхню, де вона буде радувати вас і всіх оточуючих!

 

Фото - 5 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA
Фото - 6 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

 

Як ми вже відзначали вище, наш набір укомплектований всім необхідним для створення готової роботи. В упаковці ви знайдете: натуральне бавовняне полотно, натягнуте на підрамник; високоякісний бісер чеського виробника PRECIOSA, розфасований по кольорам в окремі пакетики; нитку і голку для вишивки і, звичайно ж, магніт для кріплення роботи на холодильник!

 

Фото - 7 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

 

З повагою,

Ваша, "Волшебная Страна"!