Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО


Шановні покупці!

Пропонуємо вам разом з нами відкрити коробку з чудовим набором «Листівка для вишивання бісером FLO» і детально вивчити сам набір і його комплектацію. Перш за все, хотілося б відзначити, що компанія «Волшебная страна» відповідально ставиться до упаковки своїх виробів, і даний набір, звичайно ж, не є виключенням — міцна картонна коробка надійно захистить ваше придбання від попадання всередину пилу і грязі, а також від фізичних пошкоджень під час транспортування.

 

Фото - 1  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО
Фото - 2  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Окремо хотілося б відзначити красивий "бандерольний" конверт, в який додатково упакована листівка. Якщо знадобиться, він прекрасно впорається з роллю оригінальної святкової упаковки і, звичайно ж, без проблем зможе послужити вам при пересилці замість стандартного поштового конверта.

 

Фото - 3  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО
Фото - 4  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Натуральне бавовняне полотно, на якому вам належить вишити свою вітальну листівку, надійно вміщене у рамку з високоякісної фанери, яка значно спростить роботу над вишивкою, адже вона виконує не лише декоративну роль, але і замінює необхідні в рукоділлі п'яльця. Рамка прикрашена акуратно випаленим візерунком, який прекрасно доповнить зміст вашої листівки!

 

Фото - 5  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО
Фото - 6  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Листівка укомплектована підставкою, яка дозволить надійно розмістити готовий виріб на будь-якій горизонтальній поверхні.

 

Фото - 7  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Придбаючи набір «Листівка для вишивання бісером FLO», ви можете бути впевнені у тому, що вам не доведеться докупати додаткові витратні матеріали, адже ми піклуємося про своїх покупців, і наші набори вже укомплектовані всім необхідним для виконання готової роботи! У коробці з листівкою ви також знайдете: чеський бісер «PRECIOSA» (із запасом 10%), інструкцію по виконанню вишивки, бісерну голку і нитку для вишивання бісером. Завершив работу,ви зможете закрити зворотню сторону вишивки красивою вставкою з фанери з логотипом компанії «Волшеюная Страна». Таким чином листівка прийме акуратний і завершений вигляд.

 

Фото - 8  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Спеціально для новачків, які лише готуються стати майстрами в непростому мистецтві вишивки бісером, ми комплектуємо наші набори інструкцією, яка допоможе вам зробити свої перші кроки на тернистій дорозі до справжньої майстерності!

 

Фото - 9  Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

 

Компанія «Волшебная страна» бажає вам творчих успіхів і довгих приємних годин, проведених за улюбленою вишивкою!