Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB


Шановні покупці!

Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо, не дивлячись на брак часу, ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Нижче ми розглянемо вміст «Набора для вишивання бісером з рамкою» FLB. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на  свято близькій людині.

 

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

Вміст набору надійно захищений від фізичних пошкоджень м'якою прокладкою зі вспіненного поліетилену. Навіть якщо ви випадково впустили набір, не хвилюйтеся — швидше за все, з ним все гаразд. Крім того, такий захист виключає пошкодження товару при транспортуванні.

 

Фото - 2 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

Відмінна риса наших наборів — галерейна натяжка полотна на підрамник. Ви напевно оціните всі достоїнства даної конструкції. По-перше, підрамник забезпечує необхідне натягнення полотна і тим самим виключає необхідність у використанні п'ялець. По-друге, полотно закріплюється на задній стінці підрамника, завдяки чому надруковане зображення продовжується на бічні стінки підрамника. Така натяжка називається галерейною і надає вашій роботі унікальний об'ємний вигляд! По-третє, ви зможете не використовувати в оформленні роботи комплектну рамку і залишити роботу просто на підрамнику. Завдяки галерейній натяжці полотна виріб не лише не програє від цього, але виглядатиме оригінальніше і стильніше!

 

Фото - 3 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

В упаковці набору ви знайдете всю необхідну інформацію про бісер, який використовується в роботі.

 

Фото - 4 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB
 

Як ми вже відзначали вище, наш набір укомплектований всім необхідним для створення готової роботи. В упаковці ви знайдете: натуральне бавовняне полотно, натягнуте на підрамник; багетну рамку; високоякісний бісер чеського виробника PRECIOSA, розфасований по кольорам в окремі пакетики; нитку і голку для вишивки і, звичайно ж, кріплення, яке дозволе вам надійно прикріпити вашу роботу на стіну!

 

Фото - 5 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB
Фото - 6 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

Для новачків, лише починаючих вишивати бісером, ми комплектуємо набір детальною інструкцією по вишивці, яка дозволить їм зробити перші кроки до дійсної майстерності!

 

Фото - 7 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

Бісерна нитка і голки.

 

Фото - 8 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

Кріплення на стіну.

 

Фото - 9 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

 

У кожному наборі ви обов'язково знайдете подарунок від компанії «Волшебная Страна». Хай гарний настрій не покидає вас! А ми, у свою чергу, докладемо до цього всі зусилля!