Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
Приєднуйся до нас:

Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD


             Шановні покупці!

Компанія «Волшебная страна» рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Набір для вишивання бісером з мольбертом» FLMD. Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

 

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

 

В упаковці ви знайдете схему для вишивки бісером, надруковану на натуральному бавовняному полотні і натягнуту на підрамник, а також дерев'яний мольберт, який, власне, і є головною родзинкою даного набору. Не дивлячись на свої скромні розміри він сповна функціоналін, і дозволить вам розмістити готову вишивку на будь-якій зручній поверхні, вигідно і оригінально представляючи її оточуючим.

 

Фото - 2 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

 

Для новачків, лише початкуючих вишивати бісером, ми комплектуємо набір детальною інструкцією по вишивці, яка дозволить їм зробити перші кроки до майстерності! Там же ви знайдете всю необхідну інформацію про бісер, який використовується у роботі.

 

Фото - 3 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

 

Набір укомплектований всім необхідним для створення готової роботи. В упаковці ви знайдете: натуральне бавовняне полотно, натягнуте на дерев'яний підрамник; високоякісний бісер чеського виробника PRECIOSA, розфасований по кольорам в окремі пакетики; нитку і голку для вишивки і, звичайно ж, маленький, але дуже гордий мольберт, якому ви впевнено зможете довірити виконану вами роботу!

 

Фото - 4 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD
Фото - 5 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

 

З повагою,

Ваша, "Волшебная Страна".