Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
Приєднуйся до нас:

Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG


    Шановні покупці!

Компанія «Волшебная страна» рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Набір для вишивання бісером з фігурною рамкою» FLG. Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Як і у всіх продуктах нашої компанії, вміст даного набору надійно загорнутий в прокладку зі вспіненного поліетилену і упакований в картонну коробку. Ми піклуємося про те, щоб ви отримували наші товари у повній цілості, і тому прагнемо максимально захистити їх від усіх можливих пошкоджень.

 

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

 

Відмінною особливістю даного виробу є наявність у ньому фігурної рамки з високоякісної фанери, яка несе не лише функціональне, але і смислове навантаження, оскільки її форма підкреслює основну ідею вашої роботи. Тобто виконана вами вишивка і фігурна рамка, що поставляється в наборі, разом складають єдину композицію, яка, без сумніву, стане незвичайним і оригінальним доповненням вашого інтер'єру.

 

Крім того, наш набір дозволить вам присвятити час одразу двом улюбленим захопленням. Адже для створення готової роботи вам необхідно буде розфарбувати фігурну рамку, що, звичайно ж, подарує вам немало приємних хвилин і додатковий простір для творчості.

 

Фото - 2 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG
Фото - 3 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

 

 Даний набір укомплектований всім необхідним для створення повністю готової вишивки. В упаковці ви знайдете: натуральне бавовняне полотно, надійно закріплене у фігурній рамці; високоякісний бісер чеського виробника PRECIOSA; нитку і голку для вишивки і, звичайно ж, підставку, яка дозволить розмістити готову роботу на будь-якій зручній для вас поверхні або стрічку, для розміщення на стіні.

Просимо звернути увагу на те, що набір не комплектується фарбами і пензликом!

 

Фото - 4 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG
Фото - 5 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

 

В упаковці ви знайдете всю необхідну інформацію про бісер, який використовується в роботі, а також рекомендації по розфарбуванню фігурної рамки.

 

Фото - 6 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

 

Ми сподіваємося, що наша новинка прийде вам до смаку і подарує немало радості від часу, проведеного за улюбленим заняттям. Крім того, ми впевнені, що готова робота, виконана вами, стане чудовою прикрасою будинку і оригінальним подарунком вашому другу!

 

З повагою,

Ваша, "Волшебная Страна"!