Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"


Подібно до маятника старовинних годинників наш світ гойдається з боку в бік у спробах знайти невловиму рівновагу і нарешті знайти спокій. Але чи не здається вам, що сенс життя криється якраз в самому хитанні? У його ритмічних і рівномірних рухах, які подібно ударам серця змушують функціонувати величезний організм нашого безкрайнього Всесвіту.

І для того щоб подарувати кожному з вас маленьку частинку цього нескінченного руху, ми розробили чудові іграшки для вишивки бісером, встановлені на чарівні підставки-качалки! Але перед тим як без оглядки зануритися у вселенські ритми, ми пропонуємо вам розібратися в тому, що ж являють собою вищезгадані набори і чим вони комплектуються.

Так само, як будь-який шлях починається з порога власного будинку, кожен товар ТМ «Волшебная Страна»  починається з упаковки, яка, безумовно, гідна вашої уваги! Майбутні вишиті іграшки упаковані в міцні картонні коробки, здатні захистити свій вміст від усіляких ушкоджень при зберіганні та транспортуванні.

 

Фото - 1   Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

Яскравий дизайн коробки перетворює набір з просто корисну річ в чудовий подарунок, який можна піднести захоплюється творчістю близькій людині. Ми ніколи не визнавалися в цьому, але думки про різноманітні теорії змови не покидають нас. Тому нам постійно здається, що наші безцінні набори знаходяться в небезпеці. Щоб захистити їх від неї, ми додатково упакували вміст наборів в плівку зі спіненого поліетилену. Але і це ще не все! Перфекціоністам буде приємно дізнатися, що всі комплектуючі акуратно покладені в зіп-пакет, який надійно оберігає свої скарби.

Фото - 2   Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

Втомилися від розпакування? Правильно! Пора приступити до вивчення комплектуючих набору. Їх багато, і вони заслуговують найпильнішої нашої уваги!

Фото - 3   Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

Здолавши всі рівні захисту і пробравшись в саму глиб коробок, пакетів і пакетиків, ми виявляємо наступне:

✔ фігурні перфоровані заготівки з фанери, яку нам належить вишити;

✔ розібрану підставку для заготівок (ту саму гойдалку);

✔ розфасований і пронумерований бісер «PRECIOSA» (з запасом 10%);

✔ нитку і 2 голки для вишивання бісером;

✔ голку і нитку для зшивання деталей;

✔ інструкцію з вишивання бісером;

✔ надруковану на папері схему для вишивання із зазначенням квітів і кількості бісеру, використовуваного в наборі.

Фото - 4   Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

Окрему увагу варто звернути на бісер. Він чеський, якісний і красивий. Співробітники компанії «Волшебная Страна» дбайливо розфасували його по пакетиках, і вам залишається тільки вишивати та радіти життю. До речі, набір укомплектований бісером з запасом 10%. А це означає, що якщо ви розгубите частина бісеру або, наприклад, вирішите прикрасити їм кекси замість декоративної посипки, вам все одно його вистачить, щоб закінчити роботу. Тільки не захоплюйтеся розкиданням, на святковий салют з бісеру запасів набору все-таки недостатньо.

Фото - 5   Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

 

Ну а далі все просто. У найпотужнішому творчому пориві ми вишиваємо обидві перфоровані заготівки, зшиваємо їх декоративної ниткою, за лічені секунди збираємо підставку-гойдалку і встановлюємо на неї вишивану іграшку! От і все! Тепер можна написати огляд до набору і розмістити його в нашій партнерській програмі «Чарівний тест-драйв», залишити хороший відгук в нашій групі в ВК або безпосередньо на сайті компанії.

З любов'ю,

ваша «Волшебная Страна»!