Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Про нас


Вітаємо, любі друзі!

Компанія «Волшебная Страна» - один з провідних вітчизняних виробників наборів для творчості. Висока якість і широкий асортимент продукції, швидке і доброзичливе обслуговування, вигідні умови співпраці та цікаві конкурси, акції та партнерські програми - все це зробило товари від ТМ «Волшебная Страна» популярними не лише серед українських рукодільниць, але і далеко за кордоном!

У чому наша сила?

У нашій любові до рукоділля.

В нашій корпоративній культурі.

 

Дозвольте познайомити Вас з нею через послання нашим співробітникам. Воно найбільш точно відображає нашу місію і ідеї.

Милі, любі та шановні співробітники!

Ви пам'ятаєте, звідки ми всі родом? Кожна людина нашої планети, перш ніж прийти в доросле життя, жила в чарівній країні Дитинства. У країні, де все легко, де так багато всього цікавого, де пізнавати світ було головним завданням! І завданням зовсім не обтяжливим, а приємним і захоплюючим.

 

Ви вірили в Діда Мороза? А в Зубну Фею? Ви пам'ятаєте це передчуття подарунків, про які давно мріялось? Пам'ятайте це відчуття невеликої тривоги: "А раптом я недостатньо добре себе поводив... А раптом Дід Мороз не принесе мені мій подарунок..." - пам'ятаєте?

 

А це відчуття гордості за себе, коли робив щось вперше і у тебе все вийшло? Ви пам'ятаєте, що саме приносило Вам радість і задоволення в дитячі роки? Можливо Ви полюбляли малювати? Або розбирати іграшки до гвинтика і збирати заново? А можливо Ви складали неймовірні історії і розповідали їх своїм рідним і друзям? Співали, танцювали, влаштовували справжні концерти, збираючи половину вулиці на лавці біля свого двору?
Це була чудова пора! Ми робили саме те, чого насправді хотіли. І мріяли скоріше стати дорослими. Плин часу невідворотній - і ось ми виросли. Дім-робота, дім-робота, дім-робота. Рутина. Втома. Здається, що диво зникло. Залишилося десь там, далеко, в країні Дитинства. Де живе Дід Мороз і Зубна Фея...

 

Ви готові з цим змиритися? Я ні. Тому закликаю Вас дбайливо зберігати віру в чудо, і ніяким життєвим перипетіям не дозволяти затьмарити її тихий голос. "Щастя є, його не може не бути" :-)

 

А ще я впевнена, що всі ми добре поводилися в дитинстві, тому неспроста потрапили в "Волшебную Страну". Світ вирішив покласти на нас почесну місію:

БУТИ ТРОХИ ЧАРІВНИКАМИ І ДАРУВАТИ ЛЮДЯМ РАДІСТЬ.

Хто наші клієнти? Це дорослі люди, які не втратили зв'язок зі своєю внутрішньою дитиною. Які хочуть і, як і раніше, вміють занурюватися в світ Чуда через Творчість.

 

Великі уми свого часу висловлювалися з цього приводу так:

 

"Творчість! Ось велике спасіння від страждань, велике полегшення життя!" (Фрідріх Ніцше)

"Навряд чи є вища з насолод, як насолода творити." (Микола Васильович Гоголь)

"Творча робота - це прекрасна, надзвичайно важка і дивовижно радісна праця." (Микола Островський)

І клієнти приходять до нас саме за цим. За радістю і насолодою.

Ми - не просто компанія, яка заробляє гроші. Наша місія полягає в набагато більшому, а саме:
Радувати внутрішню дитину кожного з наших клієнтів.
Допомагати їм стати щасливішими, отримуючи задоволення від творчого процесу.
Всіляко сприяти поширенню любові до рукоділля.

 

У нас величезний потенціал для зростання і розвитку. Так, про нас знають, і нас вже люблять не лише в нашій країні, а й далеко за її межами. Та все ж ще багатьом людям належить познайомитися з творчістю з нашою допомогою. Ще дуже-дуже багатьох ми можемо зробити трохи щасливішими!
І що найголовніше: в світі чудовоо працює принцип бумеранга!
Даруючи радість іншим - ми робимо щасливішими себе!

ПРИНЦИПИ КОМПАНІЇ

1) Клієнт задоволений має бути завжди!

Ми - чарівники! І хоча у нас немає чарівних паличок, ми намагаємося зробити все можливе, щоб задовольнити будь-який запит клієнта. Вся наша діяльність побудована навколо і заради інтересів клієнтів. Ми хочемо дивувати і радувати їх якістю послуг і ставленням. Ми намагаємося перевершувати всі очікування клієнтів.


2) Наші клієнти допомагають нам розвиватися.

Ми цінуємо кожного клієнта, адже його інтерес до нас і до нашої продукції - це наша винагорода. Це наш рівень професіоналізму. Який з кожним вирішеним завданням буде рости. Кожен новий клієнт, кожне нове замовлення - це наші нові можливості.


3) Від великого до малого. Від хорошого - до могутнього.

Досягнення будь-якої стратегічної мети потребує досягнення більш дрібних цілей і виконання оперативних завдань. За кожну ділянку роботи в Компанії, кожне завдання несе відповідальність конкретна людина. Якщо кожен з нас буде виконувати свою роботу добре, у нас є великий шанс досягти великих цілей і прийти до могутності.

 

4) Скарга - це подарунок!

Ми з радістю приймаємо скарги клієнтів, не боїмося визнавати свої помилки, не прагнемо їх приховувати. Вони можуть стати уроком і для нас і для інших співробітників. Тому ми прагнемо про них дізнатися, виправити і більше не допускати. Не помиляється лише той, хто нічого не робить!


5) Ми не вирощуємо печериці.

У вирощуванні печериць є одна особливість: щоб вони добре росли, їх необхідно тримати в темряві. Це не про нас. Ми не приховуємо наші успіхи, наші проблеми, наші ідеї і наші думки щодо робочих моментів один від одного і від Компанії в цілому. Якщо Ви хочете поділитися своїми думками, якщо Вам щось заважає в роботі, якщо у Вас є ідеї щодо поліпшення умов роботи або якості продукції - не мовчіть, а сміливо висловлюйтесь. Ви можете бути почуті, тільки якщо будете говорити!


6) Ми - одна команда і разом робимо спільну справу!

Ми прагнемо, щоб в колективі створювалася атмосфера взаємної довіри, поваги та взаємодопомоги. Однак це не свідчить про готовність прощати будь-які помилки через особисту симпатію. Якщо один припускається помилок і халатно ставиться до роботи, це впливає на всіх. Це несправедливо і нераціонально.

 

7) Стався до людей так, як хотів би, щоб вони ставилися до тебе.

Щоб отримувати задоволення від командної роботи, нам необхідні відверті і чесні стосунки між колегами. Лише конструктивне спілкування, спрямоване на результат, має сенс у робочій обстановці.
Для ефективної роботи важливо виявляти повагу та довіру до своїх колег, цінувати їх достоїнства, допомагати (або, як мінімум, не заважати) справлятися зі своїми недоліками і намагатися виконувати свою роботу якнайкраще.

8) Гумор допомагає жити.

У Компанії вітається гумор у спілкуванні між людьми. Гумор і самоіронія - це якість, притаманна сильним, розвинутим, інтелектуальним людям. Тому якщо Ви схильні ображатися на жарти: або, вибачте, звикайте; або нам не по дорозі.


9) Краще бути, ніж здаватися.

Немає сумнівів в тому, що кожен з нас унікальна особистість. І кожен повинен займатися своєю справою. Якщо Вам не подобається те, чим Ви займаєтеся, то це неодмінно позначиться на Вашій роботі. Будь-хто помітить Ваше вдавання. І в цьому випадку не має значення - йти на якісь зміни або взагалі змінити роботу - це лише Ваше рішення. Але в чому б не полягала Ваша діяльність, любіть її або киньте і забудьте про неї.

 

Компанія готова допомагати Вам шукати себе і пробувати на різних процесах і в різних областях діяльності, якщо Ви відчуваєте гостру необхідність у змінах і готові працювати над собою і трудитися на благо всієї Компанії.