Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Обмін і повернення


Умови повернення та обміну товару

Повернення і обмін товарів належної або неналежної якості здійснюється відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

 

 

Умови повернення товару належної якості.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за якихось причин. Повернення і обмін можливий при дотриманні наступних умов:

- чи немає пошкоджень упаковка;

- товар не був у вжитку;

- збережений товарний вид і споживчі властивості;

- збережена комплектація.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Поштові витрати на доставку повернення товару належної якості оплачує покупець.

 

 

Умови повернення товару неналежної якості.

Якщо покупець отримав товар неналежної якості, він може повернути товар, обміняти товар на аналогічний без браку або, за погодженням, отримати знижку на бракований товар. Якщо ви не впевнені в тому, що виявлений вами деффект є браком або з якихось причин ви просто не можете використовувати товар за призначенням, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами по пошті або телефону, і вони підкажуть, як діяти далі.

Поштові витрати на доставку повернення товару неналежної якості сплачує наша компанія.

 

 

Терміни повернення товару

Повернення або обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару у компанії перевізника.

 

 

Повернення коштів

Грошові кошти повертаються на карту покупця не пізніше, ніж через 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов'язань з боку покупця.