Графік роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний

Вміст набору


Фото - 1 Набір для вишивання бісером на пластиковій основі FLPL "Ялинкова прикраса"

Набір для вишивання бісером на пластиковій основі FLPL "Ялинкова прикраса"

14.10.2018 22:05

Дорогі друзі! Компанія «Волшебная Страна» з радістю представляє вам набори для вишивки бісером на пластиковій основі! Пластик - матеріал, звичайно, не зовсім класичний, але тим не менше володіє рядом важливих переваг. Так наприклад, вишивка, виконана на пластиковій основі, буде як би парити в повітрі, адже якщо не придивлятися, то високоякісний матеріал, який ми використовуємо при виробництві наборів, буде практично непомітний для захопленого глядача. Крім того, вишивка, виконана на пластиці, буде відрізнятися підвищеною міцністю і довговічністю і не буде псуватися від попадання вологи! Однак давайте ж більш детально ознайомимося з характеристиками і содержімимнабора для вишивки бісером на пластиковій основі FLPL.

Фото - 1 Набір для вишивання бісером на пластиковій основі FLPL "Ловець снів"

Набір для вишивання бісером на пластиковій основі FLPL "Ловець снів"

28.02.2019 15:41

Дорогі друзі! Ви, напевно, вже знаєте, що в ЧарівнiйКраїнi можливо абсолютно все! Навіть зустріти справжнісіньких індіанців! Яких, як відомо, дичиною не годуй, дай змайструвати що-небудь незвичайне. Ось і на цей раз індіанці, які населяють великі чарівні прерії, розповіли нам, як виготовити приголомшливий амулет «Ловець снів», покликаний оберігати сновидіння свого господаря від усіляких кошмарних вторгнень, тривожних явищ і шокуючих інсинуацій. Але давайте краще вивчимо цей магічний набір і розберемося, як з ним працювати. Дорогі друзі! Ви, напевно, вже знаєте, що в ЧарівнiйКраїнi можливо абсолютно все! Навіть зустріти справжнісіньких індіанців! Яких, як відомо, дичиною не годуй, дай змайструвати що-небудь незвичайне. Ось і на цей раз індіанці, які населяють великі чарівні прерії, розповіли нам, як виготовити приголомшливий амулет «Ловець снів», покликаний оберігати сновидіння свого господаря від усіляких кошмарних вторгнень, тривожних явищ і шокуючих інсинуацій.

Фото - 1 Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

Вміст набору заготiвок для вишивання по дереву FLSW

01.03.2019 17:20

Дорогі друзі! Напевно всі ви добре знайомі з наборами для вишивки по дереву від компанії «Волшебная Страна»! Такі набори ми обов'язково комплектуємо схемами, бісером і при необхідності іншими матеріалами. Завдяки цьому з ними дуже комфортно працювати, адже практично все заздалегідь продумано виробником. Однак є і зворотня сторона медалі: наша всебічна турбота про вас, шановні покупці, не залишає простору для ваших власних ідей і творчих задумів.

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Серветниця"

Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Серветниця"

22.07.2020 15:46

Любі друзі! Як показала практика, майстрині талановиті не тільки в найрізноманітніших видах творчості, а й у повсякденних речах, наприклад, таких, як кулінарія. Саме тому ми прийшли до висновку, що кухня майстрині повинна разюче відрізнятися від кухні простого обивателя, і розробили набори для створення вишитих бісером серветниць, які зможуть стати справжньою родзинкою кожної небайдужої до творчості господині!

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

Вміст набору для вишивання бісером з фігурною рамкою FLG

23.06.2016 16:23

Шановні покупці! Компанія «Волшебная страна» рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Набір для вишивання бісером з фігурною рамкою» FLG.Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Як і у всіх продуктах нашої компанії, вміст даного набору надійно загорнутий в прокладку зі вспіненного поліетилену і упакований в картонну коробку. Ми піклуємося про те, щоб ви отримували наші товари у повній цілості, і тому прагнемо максимально захистити їх від усіх можливих пошкоджень.

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

Вміст набору для вишивання бісером з рамкою FLB

24.06.2016 10:42

Шановні покупці! Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо, не дивлячись на брак часу, ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Нижче ми розглянемо вміст «Набора для вишивання бісером з рамкою» FLB.Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

Вміст набору для вишивання бісером з мольбертом FLMD

01.07.2016 12:36

Шановні покупці! Компанія«Волшебная страна»рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Набір для вишивання бісером з мольбертом» FLMD. Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору для вишивання бісером FLF

Вміст набору для вишивання бісером FLF

04.07.2016 11:05

Шановні покупці! Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань!Якщо не дивлячись на брак часу ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Нижче ми розглянемо вміст «Набора для вишивання бісером» FLF.Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні.Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

Вміст набору "Ялинкова прикраса для вишивання бісером" FLE

30.09.2016 16:57

Шановні друзі! Компанія "Волшебная Страна" з радістю представляє вашій увазі чудові святкові набори - "Ялинкову іграшку для вишивання бісером" FLE! Цей виріб має зацікавити справжніх шанувальників рукоділля, адже для отримання готового результату потрібно не тільки вишити запропоновану в наборі схему, але і склеїти і розфарбувати рамку. Втім, давайте не будемо забігати вперед, а детально ознайомимося з вмістом набору і його характеристиками. Компанія "Волшебная Страна" завжди дбає про те, щоб наші товари виглядали привабливо як до, так і після розпакування. Саме тому набір "Ялинкова іграшка для вишивання бісером" FLE упакований в охайну поліетиленову упаковку, яка перетворить наш набір в чудовий святковий подарунок!

Фото - 1 Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

Вміст набору "Схема для вишивання бісером" FLS

13.07.2016 12:29

Шановні покупці! Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо незважаючи на брак часу ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Набір «Схема для вишивання бісером» FLS містить в собі схему, надруковану на натуральному бавовняному полотні і натягнуту на дерев'яний підрамник; рекомендації по підбору кольорів бісеру; інструкцію з вишивки бісером; кріплення на стіну. Нижче ми докладно розглянемо вміст набору. Перш за все, ми докладаємо всізусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не тільки всередині, алеі зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору "Розмальовка-магніт" FLV

Вміст набору "Розмальовка-магніт" FLV

02.07.2016 10:57

Шановні покупці! Пропонуємо вам ознайомитися з вмістом чудового набору для розфарбування «Розмальовка - магніт» FLV від компанії «Волшебная Страна»! Перш за все слід відзначити, що набір упакований в поліетиленовий пакет, який надійно захистить ваше придбання від попадання пилу і грязі при транспортуванні.

Фото - 1 Вміст набору "Розмальовка по дереву" FLY

Вміст набору "Розмальовка по дереву" FLY

11.11.2016 11:27

Шановні покупці! Компанія "Волшебная Страна" пропонаує вашій увазі чудові набори "Розмальовка по дереву"! Без сумніву, робота з товарами даної категорії повинна порадувати не тільки дорослих шанувальників образотворчого мистецтва, а й їх підростаючих учнів! Можливо, саме завдяки нашим наборам "Розмальовка по дереву" ваша дитина зробить свої перші кроки до істинноімайстерності і світової слави! Адже навіть великі художники, колись були дітьми і любили розфарбовувати картинки! Але не будемо відволікатися від теми і розглянемо більш детально вміст і характеристики нашого набору. Компанія "Волшебная Страна" докладає всіх зусиль для того, щоб наші набори виглядали акуратно і привабливо як до, так і після розпакування. Саме тому набір "Розмальовка по дереву" упакований в симпатичний поліетиленовий пакет з красивою підкладкою, яка захищає його від губних зовнішніх впливів, а також надає набору веселий і святковий вигляд.

Фото - 1 Вміст набору "Полотно на підрамнику для малювання" FLR

Вміст набору "Полотно на підрамнику для малювання" FLR

01.07.2016 16:52

Шановні покупці! Пропонуємо вам ознайомитися з вмістом чудового набору для розфарбовування фарбами «Полотно на підрамнику для малювання FLR» від компанії «Волшебная Страна»!Перш за все варто відзначити, що набір упакований в поліетиленовий пакет, який надійно захистить ваше придбання від попадання пилу і грязі при транспортуванні.

Фото - 1 Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

Вміст набору "Органайзер з кришкою під вишивку бісером" FLZB

22.07.2020 16:11

Так само, як існує великий круговорот життя, в світі є зовсім інший круговорот - рукодільний. Адже для створення якісних і унікальних робіт майстрині потрібні якісні та унікальні аксесуари, а для того щоб ці аксесуари були справді унікальними, майстрині потрібно створити їх власноруч. Можливо, ця теорія кілька громіздка, але, погодьтеся, цілком справедлива. Але до чого це ми? А до того, що спеціально для тих рукодільниць, які хочуть володіти якісними і оригінальними аксесуарами, ми розробили набори зі створення чудових органайзерів з кришкою під вишивку бісером!

Фото - 1 Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

Вміст набору "Магніт для вишивки з фігурною рамкою" FLD

23.06.2016 16:55

Шановні покупці Компанія «Волшебная страна» рада запропонувати вашій увазі нашу новинку — «Магніт для вишивання бісером з фігурною рамкою» FLD. Відмінною особливістю даного виробу є наявність у ньому фігурної рамки з високоякісної фанери, яка несе не лише функціональне, але і смислове навантаження, оскільки їїформа підкреслює основну ідею вашої роботи. Крім того, наш набір дозволить вам присвятити час одразу двом улюбленим захопленням. Адже для створення готової роботи вам необхідно буде розфарбувати фігурну рамку, що, звичайно ж, подарує вам немало приємних хвилин і додатковий простір для творчості. Нижче ми пропонуємо вам детально ознайомитися з вмістом набору і його характеристиками. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

Вміст набору "Магніт для вишивання бісером" FLA

24.06.2016 12:18

Шановні покупці! Наші набори для вишивання бісером укомплектовані всім необхідним для створення закінченої роботи і не вимагають додаткових вкладень і придбань! Якщо не дивлячись на брак часу ви все одно не бажаєте розлучатися з улюбленим хобі, наші набори саме для вас, адже вони дозволять вам зосередитися виключно на вишивці. Нижче ми розглянемо вміст набору «Магніт для вишивання бісером» FLA. Перш за все, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наші набори виглядали привабливо не лише усередині, але і зовні. Красива упаковка обов'язково порадує вас і зможе перетворити наш набір на чудовий подарунок на свято близькій людині.

Фото - 1 Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

Вміст набору "Листівка для вишивки бісером" FLО

02.07.2016 12:05

Шановні покупці! Пропонуємо вам разом з нами відкрити коробку з чудовим набором «Листівка для вишивання бісером FLO» і детально вивчити сам набір і його комплектацію. Перш за все, хотілося б відзначити, що компанія «Волшебная страна» відповідально ставиться до упаковки своїх виробів, і даний набір, звичайно ж, не є виключенням — міцна картонна коробка надійно захистить ваше придбання від попадання всередину пилу і грязі, а також від фізичних пошкоджень під час транспортування.

Фото - 1 Вміст "Набору для вишивки бісером по дереву" FLK

Вміст "Набору для вишивки бісером по дереву" FLK

11.11.2016 12:29

Шановні друзі! Компанія "Волшебная Страна" з радістю представляє вам чудові "Набори для вишивки бісером" FLK! Ми впевнені, що дана категорія товарів не зможе залишити байдужим жодного справжнього шанувальника вишивки бісером. Адже завдяки високоякісній фанері, з якої зроблена основа наших наборів, ви зможете використовувати готовий виріб для найрізноманітніших цілей, наприклад, як прикрасу, ялинкову іграшку, магніт на холодильник або брелок для ключів! Однак давайте більш детально ознайомимося з характеристиками і вмістом "Набору для вишивки бісером по дереву" FLK. Компанія "Волшебная Страна" завжди дбає про те, щоб наші товари виглядали привабливо як до, так і після розпакування. Саме тому "Набір для вишивки бісером по дереву" FLK упакований в акуратний поліетиленовий пакет, який перетворить наш набір в чудовий святковий подарунок і захистить його від пагубного зовнішнього впливу!

Фото - 1  Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гольница"

Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гольница"

08.07.2020 22:42

Вітаємо, дорогі друзі! Всі ви вже напевно бачили чудові набори для створення приголомшливих вишитих бісером ігольницьвід ТМ «Волшебная Страна». Однак якщо ви ще не тримали в руках це диво рукодільної думки, то ми поспішаємо просвітити вас і розповісти, які саме матеріали входять в комплект цих наборів! Отже, як відомо, вивчення будь-якого товару починається з упаковки! А з нею у наших наборів все більш ніж гаразд! Красиві і міцні коробки, в які ми сумлінно запаковуємо майбутні гольниці, не тільки захищають товар від шкідливих наслідків транспортування, але і надають йому солідний подарунковий вигляд.

Фото - 1  Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

Вміст набору для вишивання бісером по дереву FLK "Гойдалка"

09.08.2020 15:16

Подібно до маятника старовинних годинників наш світ гойдається з боку в бік у спробах знайти невловиму рівновагу і нарешті знайти спокій. Але чи не здається вам, що сенс життя криється якраз в самому хитанні? У його ритмічних і рівномірних рухах, які подібно ударам серця змушують функціонувати величезний організм нашогобезкрайньогоВсесвіту.